Pokazano 25-36 z 119 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
809,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 92 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirniki: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
519,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 45 l/min |
| maks. podnoszenie: | 85 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
475,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| maks. wydajność: | 180 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
360,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jedofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
610,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 110 m |
| maks. średnica pompy: | 74 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
288,00 zł
| moc silnika: | 5-45W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 55 l/min |
| podnoszenie: | 6 m |
| średnica króćców: | 1½"x1" |
Cena
1 429,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 130 l/min |
| maks. podnoszenie: | 37 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
Cena
888,00 zł
IWH 2-03 230V IBO z osprzętem
Pracujemy nad opisem.
Cena
690,00 zł
| moc silnika: | 500W |
| maks. wydajność: | 255 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
334,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
518,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 82 m |
| maks. średnica pompy: | 74 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
467,00 zł
| moc silnika: | 600W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 140 l/min |
| maks. podnoszenie: | 6,5 m |