Pokazano 25-36 z 59 pozycji
Sortuj wg:
Cena
795,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 162 l/min |
| maks. podnoszenie: | 74 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
561,00 zł
| moc silnika: | 1300W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirniki: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
1 700,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 435 l/min |
| maks. podnoszenie: | 75 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
1 620,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 800 l/min |
| maks. podnoszenie: | 19 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 80mm |
Cena
1 158,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 233 l/min |
| maks. podnoszenie: | 21 m |
| króciec: | 2" |
Cena
850,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 94 l/min |
| maks. podnoszenie: | 135 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
3 199,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1320 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| króciec: | 4" |
Cena
899,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
Cena
1 839,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 620 l/min |
| maks. podnoszenie: | 31 m |
| króciec: | 2" |
Cena
1 499,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 360 l/min |
| maks. podnoszenie: | 94 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
1 279,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 162 l/min |
| maks. podnoszenie: | 148 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
1 040,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 162 l/min |
| maks. podnoszenie: | 103 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |