Pokazano 25-36 z 134 pozycji
Sortuj wg:
Cena
636,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 315 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Cena
710,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
471,00 zł
| moc silnika: | 1000W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 40 m |
| maks. średnica pompy: | 14,8 cm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
549,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 70 l/min |
| maks. podnoszenie: | 71 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
530,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 65 l/min |
| maks. podnoszenie: | 75 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
699,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14,5 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Cena
447,00 zł
| moc silnika: | 800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 30 m |
| maks. średnica pompy: | 14,8 cm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
619,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 93 l/min |
| maks. podnoszenie: | 78 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
750,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 115 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
1 195,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14,5 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Cena
455,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
765,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 100 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |