Pokazano 25-36 z 220 pozycji
Sortuj wg:
Cena
888,00 zł
| moc silnika: | 900W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
520,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
630,00 zł
| moc silnika: | 0,25kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 35 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | ½" |
Cena
2 600,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 95 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
10 375,00 zł
| moc silnika: | 22000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 171 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
Cena
627,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 315 l/min |
| maks. podnoszenie: | 11 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Cena
870,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Cena
378,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 48 l/min |
| maks. podnoszenie: | 74 m |
| wirnik: | mosiądz |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
485,00 zł
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
1 298,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 380 l/min |
| maks. podnoszenie: | 75 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
3 280,00 zł
| moc silnika: | 9200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 165 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
636,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 315 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |