Pokazano 25-36 z 467 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
667,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 70 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
610,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 90 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
510,00 zł
| moc silnika: | 800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 63 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
985,00 zł
| moc silnika: | 0,5kW |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 76 l/min |
| maks. podnoszenie: | 4 m |
Cena
157,00 zł
| moc silnika: | 38-71W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 48 l/min |
| podnoszenie: | 4,5 m |
| średnica króćców: | 1½ " x 1" |
Cena
629,00 zł
| moc silnika: | 400W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 330 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| króciec ssący: | 1½" |
| króciec tłoczny: | 1 |
Cena
1 130,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 550 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18 m |
| króciec: | 2½" |
Cena
9 799,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 333 l/min |
| maks. podnoszenie: | 117 m |
| wirniki: | 3 wirniki mosiężne |
| króćce: | 2" x 2" |
Cena
3 280,00 zł
| moc silnika: | 9200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 165 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
830,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 35 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| maks. średnica pompy: | 52 mm |
| króciec tłoczny: | ½" |
Cena
655,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 65 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
551,00 zł
| moc silnika: | 100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 66 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| króciec: | ½" |