Pokazano 37-48 z 206 pozycji
Sortuj wg:
Cena
1 040,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 700 l/min |
| maks. podnoszenie: | 12 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 3" |
Cena
360,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jedofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
610,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 110 m |
| maks. średnica pompy: | 74 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
288,00 zł
| moc silnika: | 5-45W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 55 l/min |
| podnoszenie: | 6 m |
| średnica króćców: | 1½"x1" |
Cena
758,00 zł
Cena
2 190,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 950 l/min |
| maks. podnoszenie: | 24 m |
| króciec: | 3" |
Cena
567,00 zł
| moc silnika: | 60W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 41 l/min |
| maks. podnoszenie: | 4,5 m |
| króciec: | ½" |
Cena
690,00 zł
| moc silnika: | 500W |
| maks. wydajność: | 255 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
1 029,00 zł
| moc silnika: | 450W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 280 l/min |
| maks. podnoszenie: | 11 m |
| króciec: | 2" |
Cena
334,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
518,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 82 m |
| maks. średnica pompy: | 74 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
467,00 zł
| moc silnika: | 600W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 140 l/min |
| maks. podnoszenie: | 6,5 m |