Pokazano 37-48 z 138 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
334,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
518,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 82 m |
| maks. średnica pompy: | 74 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
467,00 zł
| moc silnika: | 600W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 140 l/min |
| maks. podnoszenie: | 6,5 m |
Cena
789,00 zł
| moc silnika: | 750 W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 340 l/min |
| podnoszenie: | 14 m |
| średnica króćców: | 2"x2" |
Cena
1 999,00 zł
| moc silnika: | 1200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 115 l/min |
| maks. podnoszenie: | 54 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼ " x 1" |
Cena
204,00 zł
Pompa hydroforowa WZI 250 230 V IBO
Pracujemy nad opisem.
Cena
745,00 zł
| moc silnika: | 900W |
| maks. wydajność: | 370 l/min |
| maks. podnoszenie: | 15 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
467,00 zł
| moc silnika: | 600W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 120 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7 m |
Cena
387,00 zł
| moc silnika | 125W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 30 l/min |
| podnoszenie: | 30 m |
| średnica króćców: | ½"x½" |
Cena
1 049,00 zł
| moc silnika: | 900W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 43 m |
| wirniki: | mosiądz |
Cena
835,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| maks. wydajność: | 470 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18,5 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
329,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 40 l/min |
| maks. podnoszenie: | 115 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |