Pokazano 37-48 z 60 pozycji
Sortuj wg:
Cena
1 057,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 76 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
972,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 107 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
674,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 120 l/min |
| maks. podnoszenie: | 102 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
2 299,01 zł
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 153 l/min |
| maks. podnoszenie: | 435 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
1 158,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 25 m |
| króciec: | 2" |
Cena
755,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| króciec: | 2" |
Cena
918,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
Cena
1 740,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 750 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22,5 m |
| króciec: | 3" |
Cena
799,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 240 l/min |
| maks. podnoszenie: | 115 m |
| maks. średnica pompy: | 99 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
4 732,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 100 m |
| maks. średnica pompy: | 101 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
8 591,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 161 m |
| maks. średnica pompy: | 101 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
2 003,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 230 l/min |
| maks. podnoszenie: | 150 m |
| maks. średnica pompy: | 99 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |