Pokazano 37-48 z 134 pozycji
Sortuj wg:
Cena
712,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 93 l/min |
| maks. podnoszenie: | 93 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
675,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 65 l/min |
| maks. podnoszenie: | 75 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
585,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 260 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Cena
434,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
860,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1¼''x1¼'' |
Cena
549,00 zł
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
905,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 55 l/min |
| maks. podnoszenie: | 160 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
717,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 125 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
184,00 zł
| moc silnika: | 400W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 130 l/min |
| maks. podnoszenie: | 5 m |
| maks. średnica pompy: | 25 cm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
1 120,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 170 l/min |
| maks. podnoszenie: | 48 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼'' x 1¼'' |
Cena
699,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 85 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
496,00 zł
| moc silnika: | 1000W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 92 l/min |
| maks. podnoszenie: | 40 m |
| króciec tłoczny: | 1" |