Pokazano 37-48 z 86 pozycji
Sortuj wg:
Cena
729,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 105 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
6 279,00 zł
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 996 l/min |
| maks. podnoszenie: | 67 m |
| maks. średnica pompy: | 143 mm |
Cena
3 558,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
Cena
659,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 93 l/min |
| maks. podnoszenie: | 78 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
625,00 zł
| moc silnika: | 1300W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
880,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 125 l/min |
| maks. podnoszenie: | 105 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
820,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 102 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
830,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 125 l/min |
| maks. podnoszenie: | 93 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
1 252,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 210 l/min |
| maks. podnoszenie: | 106 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
770,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 125 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
555,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
970,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |