| moc silnika: | 11000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 650 l/min |
| maks. podnoszenie: | 148 m |
| maks. średnica pompy: | 143 mm |
Ta kompaktowa pompa głębinowa 6SPO 60-2B wykonana została w całości ze stali nierdzewnej i stanowi bardzo dobrą propozycję agregatu wykorzystywanego do tłoczenia czystej, zimnej wody pozbawionej elementów stałych szlifujących lub długowłóknistych. Pamiętać również trzeba, że dopuszczalna temperatura pompowanej cieczy, zgodnie z zaleceniami producenta, nie powinna przekroczyć 35°C.
Wysokiej jakości materiały i trwała, solidna konstrukcja sprawiają, że produkt ten stanowi doskonałą alternatywę dla pozostałych pomp tego typu dostępnych na naszym rynku. Sprzęt ten wyposażony został w trójfazowy silnik włoskiej marki Omnigena o mocy 3kW i napięciu zasilania 400V, chłodzony płaszczem wodnym, a jego minimalny opływ chłodzący wynosi 0,08m/s. Jego parametry techniczne sprawiają, że oferowany tutaj agregat osiąga odpowiednio wysokie parametry: maksymalną wydajność wynoszącą aż 1300 litrów na minutę oraz maksymalną wysokość podnoszenia – 22 metry. Dołączony króciec tłoczny umożliwia przyłącze o średnicy 4 cale. W zestawie znajduje się również 15 metrowy kabel zasilający.
Oferowany tutaj model jako głębinowe urządzenie do studni rurowych odnajdzie swoje miejsce zarówno w gospodarstwach rolnych, jak i domowych w roli sprzętu wykorzystywanego do pompowania wody. Ponadto z łatwością sprawdzi się również na działkach rekreacyjnych, w ogrodnictwie czy systemach nawadniania i rolnictwie, ułatwiając podlewanie swoich upraw.
Wszystko to sprawia, że prezentowana pompa głębinowa Omnigena z serii SPO o średnicy 145mm, posiadająca atest Państwowego Zakładu Higieny cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem nie tylko wśród Klientów naszego sklepu. A gdybyś dodatkowo zastanawiał się nad dokupieniem kolejnego zabezpieczenia dla swojego agregatu, by uchronić go przed niechcianymi awariami, zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą zabezpieczeń. Mowa tutaj o sterowniku SMART 3 zapewniającym ochronę i sterowanie dla Twojej pompy lub o falownikach.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 11000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 650 l/min |
| maks. podnoszenie: | 148 m |
| maks. średnica pompy: | 143 mm |
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 920 l/min |
| maks. podnoszenie: | 89 m |
| maks. średnica pompy: | 146 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
| moc silnika: | 9200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 920 l/min |
| maks. podnoszenie: | 113 m |
| maks. średnica pompy: | 146 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 996 l/min |
| maks. podnoszenie: | 67 m |
| maks. średnica pompy: | 143 mm |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj