| moc silnika: | 11000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 650 l/min |
| maks. podnoszenie: | 148 m |
| maks. średnica pompy: | 143 mm |
Przedstawimy Państwu kolejną pompę głębinową z naszej oferty – jest to sprzęt wyposażony w silnik Sumoto. Jest to włoska marka, która dostarcza na rynek silniki już od wielu lat. Dzięki temu doskonale wie, czego oczekują od nich klienci. Takie silniki to sprzęt najwyższej jakości, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Cała pompa to natomiast sprzęt, który sprawdzi się przy tłoczeniu wody z własnego ujęcia, czyli w sytuacjach, kiedy nie ma możliwości podłączenia się do ogólnodostępnej sieci. Trzeba tylko pamiętać, że woda musi być zimna i czysta. Opisywany tu sprzęt może znaleźć bardzo wiele zastosowań:
• doprowadzanie wody do domów jedno- i wielorodzinnych, a także innych zabudowań przydomowych,
• systemy wodociągowe w halach produkcyjnych, zakładach przemysłowych, warsztatach i innych tego tupu miejscach,
• tłoczenie wody na pola namiotowe i kempingowe, do ośrodków wypoczynkowych, lokali gastronomicznych i wiele więcej.
Maksymalna wydajność pompy wynosi aż 996 litrów, dzięki czemu trudno znaleźć zastosowanie, dla którego byłoby to zbyt mało. Oczywiście przy produkcji nie skupiano się jedynie na wydajnych parametrach technicznych. Pamiętano też o trwałości, która jest niezwykle ważna dla klientów – każdy chce mieć produkt na lata. W tym celu przy budowie pompy wykorzystano materiał, który zapewnia wysoką odporność na korozję, uszkodzenia mechaniczne i czynnik zewnętrzne. Jest nią stal nierdzewna.
Zachęcamy też do zakupu inteligentnego falownika. Dzięki niemu można stworzyć jeszcze bardziej bezpieczną i automatyczną instalację wodną. Steruje on obrotami silnika, dzięki czemu mniej się on eksploatuje, a także zużywa mniej energii, utrzymując jednocześnie stałe ciśnienie. W razie jakichkolwiek pytań lub gdyby potrzebowali Państwo pomocy w dobrze właściwych elementów systemu, chętnie dłużymy pomocą.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 11000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 650 l/min |
| maks. podnoszenie: | 148 m |
| maks. średnica pompy: | 143 mm |
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
| moc silnika: | 9200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 366 l/min |
| maks. podnoszenie: | 189 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 42 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 920 l/min |
| maks. podnoszenie: | 89 m |
| maks. średnica pompy: | 146 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj