| moc silnika: | 9200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 996 l/min |
| maks. podnoszenie: | 81 m |
| maks. średnica pompy: | 143 mm |
Prezentujemy Państwu pompę głębinową 6 SPO 30-15 marki Omnigena o diagonalnej budowie, która przeznaczona jest do tłoczenia czystej i zimnej wody z odwiertów głębinowych, w których rura studzienna ma średnicę nie mniejszą niż 150mm, oraz z innych zbiorników. Silnik włoskiej marki Sumoto, w który wyposażona została pompa ma moc 12,8 kW i zasilany jest prądem o napięciu 400V, a ponadto jego połączenie z pompą jest zgodne ze standardami NEMA. Wszystkie te parametry techniczne pozwalają na osiągnięcie maksymalnej wydajności na poziomie 650l/min oraz wysokości podnoszenia dochodzącej nawet do 171 metrów. Agregat przeznaczony jest do zastosowania wszędzie tam, gdzie parametr techniczne oraz hydrauliczne, o których już wspomnieliśmy są odpowiednie i zgodne z oczekiwaniami Klienta.
Urządzenie z serii SPO marki Omnigena wykonane zostało w całości z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Przeznaczone jest do pracy zarówno w pionie, jak i w poziomie, a ponadto posiada klasę izolacji uzwojenia B. Stopień ochrony zastosowany w pompie IP68 oznacza, że jej wnętrze jest całkowicie bezpieczne i nie ma ryzyka przedostania się do niego pyłu, kurzu i wody, dzięki temu może ona pracować w trudnych warunkach, w tym na przykład zanurzona na głębokość maksymalną 150 metrów.
Pompa przeznaczona do tłoczenia wody, której temperatura nie przekracza 35oC, czystej nie zawierającej elementów stałych szlifujących i długowłóknistych posiada maksymalną liczbę uruchomień w ciągu godziny na poziomie 30 razy. Minimalny opływ chłodzący silnika wynosi w tym przypadku 0,16 m/s. Z uwagi na swoją charakterystykę oraz wysokie osiągi agregat doskonale sprawdza się podczas zaopatrywania w wodę domów jednorodzinnych, wielorodzinnych i budynków mieszkalnych, hal produkcyjnych, przedsiębiorstw usługowych, handlowych i warsztatów, a nawet gospodarstw rolnych oraz kompleksów rekreacyjnych.
W celu dodatkowego zabezpieczenia urządzenia warto zastanowić się nad zakupem falownika. Ten inteligentny sterownik doskonale ochroni Twoją pompę między innymi przed suchobiegiem, przeciążeniami i przepięciami. Decydując się na niego zaoszczędzisz sobie czasu i nerwów oraz wydłużysz żywotność Twojego agregatu.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 9200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 996 l/min |
| maks. podnoszenie: | 81 m |
| maks. średnica pompy: | 143 mm |
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
| moc silnika: | 9200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 920 l/min |
| maks. podnoszenie: | 113 m |
| maks. średnica pompy: | 146 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 42 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
| moc silnika: | 12800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 366 l/min |
| maks. podnoszenie: | 246 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj