| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 996 l/min |
| maks. podnoszenie: | 36 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
Firma Omnigena to jeden z liderów światowych specjalizujących się w produkcji pomp głębinowych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło firmie na opracowanie doskonałych parametrów technicznych, które przekładają się bezpośrednio na doskonałe osiągi urządzeń.
Model 6” Omnitech 2200 od Omnigena jest urządzeniem zaliczanym do kategorii pomp monoblokowych. Oznacza to, że część hydrauliczna oraz silnik elektryczny zostały zintegrowane. Pompa przeznaczona jest do tłoczenia wody zimnej, której maksymalna temperatura została określona przez producenta. Zgodnie z instrukcją ciecz nie powinna mieć więcej niż 35˚C. Powinna być również wolna od zanieczyszczeń stałych i chemicznych. Elementy szlifujące, czy włókniste w znacznym stopniu mogłyby przyczynić się do szybszego zużycia poszczególnych części lub awarii sprzętu.
Do produkcji pompy, firma Omnigena zastosowała połączenie wyłącznie najlepszych materiałów. W tym przypadku wykorzystano między innymi
• stal nierdzewną,
• tworzywo sztuczne,
• noryl.
Dzięki temu urządzenie jest odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, ale także na korozję, która mogłaby pojawić się w związku z wilgotnym środowiskiem pracy.
Pompa głębinowa 6” Omnitech 2200 Omnigena to także jednofazowy silnik elektryczny o napięciu 230V. Jednostka jest w stanie wygenerować aż 2,2 kW mocy, co przekłada się na doskonałe osiągi. Wydajność tłoczenia wody to 250 litrów na minutę pracy. Ciecz może także zostać podniesiona na wysokość 81 metrów. Pompa wyposażona została w króciec tłoczny DN40 o średnicy 1½ cala.
Doskonałe parametry techniczne oraz osiągi znajdą zastosowanie w przypadku budynków jedno i wielorodzinnych. Duża wydajność doceniona została również przez gospodarstwa rolne, które wykorzystują pompę do systemów nawadniających pola uprawne. Model ten pozwala także na dostarczanie świeżej wody dla zwierząt hodowlanych. Uniwersalność wyposażenia zauważyły także przedsiębiorstwa przemysłowe. Pompę wykorzystują do dostarczenia wody na wybrane linie produkcyjne.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 996 l/min |
| maks. podnoszenie: | 36 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 996 l/min |
| maks. podnoszenie: | 27 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 996 l/min |
| maks. podnoszenie: | 49 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
| moc silnika: | 12800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 366 l/min |
| maks. podnoszenie: | 246 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
| moc silnika: | 2,2W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 81 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
| króciec tłoczny: | 1 1/2" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj