| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 996 l/min |
| maks. podnoszenie: | 27 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
Oferowany model pompy głębinowej 6 SPO 60-3 to wysokiej jakości agregat, który w całości wykonano ze stali nierdzewnej. Wykorzystywany jest do tłoczenia czystej, zimnej wody, w której nie występują elementy stałe i szlifujące lub długowłóknistych i której temperatura nie przekracza 35°C. Jest propozycją posiadającą atest Państwowego Zakładu Higieny, wykorzystywaną z powodzeniem do czerpania z własnych ujęć wody do domów, na działkach czy w gospodarstwach rolnych. Pompa ta sprawdzi się również do nawadniania ogrodu, będzie idealnym sprzętem do obniżania wód gruntowych i odnajdzie się w instalacjach przeciwpożarowych.
Prezentowany model jest pompą 6-calową o wymiarach 616mm x 147mm, ważącą jedynie 11kg, która z racji swojego przeznaczenia powinna być stosowany w miejscu, gdzie lustro wody znajduje się poniżej głębokości 8 metrów. Do jej zasilenia wykorzystywany jest trójfazowy silnik chłodzony płaszczem wodny o mocy 5,5kW i napięciu zasilania 400V, dzięki czemu odznacza się maksymalną wydajnością na poziomie aż 1300l/min. Wysokość podnoszenia jaką jest w stanie osiągnąć ta pompa sięga 42m. Za sprawą zamontowanego kroćca tłocznego do pompy pasują przyłącza o średnicy 4 cali. Ponadto w zestawie znajdziesz 1,5 metrowy kabel zasilający, który schowano pod stalową osłoną, amortyzującą drgania i zapobiegającą przecieraniu się kabla.
Wszystko to sprawia, że dostępny w naszym sklepie model pompy głębinowej przeznaczonej do studni rurowych jest propozycją niezwykle wydajną o wytrzymałej, solidnej konstrukcji, który jeśli się na niego zdecydujesz i będziesz go użytkował zgodnie z instrukcją, posłuży Ci przez wiele lat swoją bezawaryjną pracą, zapewniając pełne zadowolenie z dokonanego zakupu.
A gdybyś zastanawiał się jeszcze nad tym czy jesteś w stanie jeszcze bardziej zabezpieczyć swoją pompę przed niechcianymi awariami zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabezpieczeń dostępną w naszym sklepie. Mowa tutaj o sterowniku SMART 3 zapewniającym ochronę i sterowanie dla Twojego agregatu lub o falowniku.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 996 l/min |
| maks. podnoszenie: | 27 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 996 l/min |
| maks. podnoszenie: | 67 m |
| maks. średnica pompy: | 143 mm |
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 920 l/min |
| maks. podnoszenie: | 89 m |
| maks. średnica pompy: | 146 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
| moc silnika: | 12800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 650 l/min |
| maks. podnoszenie: | 171 m |
| maks. średnica pompy: | 143 mm |
| moc silnika: | 9200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 366 l/min |
| maks. podnoszenie: | 189 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj