Pokazano 61-72 z 229 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Marka: Omnigena
Cena
980,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼''x1¼'' |
Cena
765,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 100 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
728,00 zł
| moc silnika: | 1450W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
712,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 93 l/min |
| maks. podnoszenie: | 93 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
3 689,00 zł
| moc silnika: | 11000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 740 l/min |
| maks. podnoszenie: | 132 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
3 140,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 450 l/min |
| maks. podnoszenie: | 26 m |
| wirnik: | stal wysoko chromowana |
| króciec: | 2 " |
Cena
320,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 205 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8 m |
| wirnik: | noryl |
| króciec: | 1" |
Cena
675,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 65 l/min |
| maks. podnoszenie: | 75 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
4 288,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 996 l/min |
| maks. podnoszenie: | 36 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
Cena
1 195,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14,5 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Cena
434,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
860,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1¼''x1¼'' |