Pokazano 61-72 z 85 pozycji
Sortuj wg:
Cena
964,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 583 l/min |
| maks. podnoszenie: | 20 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2 " |
Cena
669,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 110 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
1 076,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
2 870,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 450 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22 m |
| wirnik: | stal wysoko chromowana |
| króciec: | 2 " |
Cena
3 350,00 zł
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 142 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
3 270,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 830 l/min |
| maks. podnoszenie: | 21 m |
| wirnik: | staliwo chromowe |
| króciec: | 3 " |
Cena
938,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 28 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 1½ " |
Cena
2 280,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 109 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
1 550,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 240 l/min |
| maks. podnoszenie: | 115 m |
| maks. średnica pompy: | 99 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
6 750,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1750 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| wirnik: | stal wysoko chromowana |
| króciec: | 4 " |
Cena
9 590,00 zł
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 2080 l/min |
| maks. podnoszenie: | 31 m |
| wirnik: | stal wysoko chromowana |
| króciec: | 6 " |
Cena
2 810,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 380 l/min |
| maks. podnoszenie: | 36 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 1½ " |