| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
Urządzenia typoszeregu WQ to, podobnie jak większość tego rodzaju urządzeń, pompy o konstrukcji monoblokowej. Zamknięcie hydrauliki i silnika elektrycznego w jednej obudowie, oraz osadzenie ich na jednym wale pozwala na zminimalizowanie wymiarów i wagi urządzeń, co przekłada się na ich łatwiejszy montaż oraz szersze wykorzystanie.
Pompa zatapialna WQ 6-25-1,1 Premium 400 V Omnigena wyposażona została w trójfazowy, wydajny silnik chłodzony pompowaną cieczą o mocy 1,1 kW i napięciu zasilania 400 V. Umożliwia on stabilną pracę urządzenia z wydajnością 200 l/min, a maksymalna wysokość podnoszenia wynosi 28 m. Specjalnie wyprofilowane wirniki pomagają w rozdrabnianiu zanieczyszczeń podczas opróżniania szamba. Maksymalna wielkość ciał stałych wynosi 5 mm. Sterownik pływakowy, w który wyposażona jest pompa, odpowiada za uruchamianie i zatrzymywanie urządzenia. Pływak podnosi się wraz z poziomem pompowanej cieczy i włącza pompę, kiedy poziom wody zmniejszy się, a gruszka pływaka opadnie do określonego poziomu, pompa się wyłączy. Element ten odpowiada za ochronę przed pracą na sucho, która skutkuje zatarciem i unieruchomieniem urządzenia.
Hydraulika zbudowana została z trwałych surowców, takich jak żeliwo i stal nierdzewna, dzięki czemu gwarantuje wieloletnią pracę i odporność na rdzę i uszkodzenia mechaniczne.
Pompa zatapialna WQ 6-25-1,1 Premium 400 V Omnigena przystosowana jest do pracy w ciężkich, niesprzyjających warunkach. Może być używana między innymi do pompowania fekaliów, wody z jezior lub stawów, odwadniania zalanych pomieszczeń, rowów melioracyjnych, incydentalnie wykopów, studni oraz studni ściekowych. Pompy z serii WQ Professional bardzo często wykorzystywane są w przepompowniach ścieków.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 620 l/min |
| maks. podnoszenie: | 31 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 966 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 3 " |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1356 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 4 " |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj