Pokazano 85-86 z 86 pozycji
Sortuj wg:
Cena
3 240,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1000 l/min |
| maks. podnoszenie: | 17,5 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 4" |
Cena
2 199,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 21,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1½" |