Pompy
Jest 8 produktów.
Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Sortuj wg:
Cena
2 920,00 zł
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 122 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
3 430,00 zł
| moc silnika: | 9200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 740 l/min |
| maks. podnoszenie: | 121 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
9 400,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1650 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14,8 m |
| wirnik: | staliwo chromowe |
| króciec: | 3" |
Cena
9 080,00 zł
| moc silnika: | 12800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 366 l/min |
| maks. podnoszenie: | 246 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
Cena
7 338,00 zł
| moc silnika: | 9200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 366 l/min |
| maks. podnoszenie: | 189 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
Cena
1 715,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 128 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
1 460,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 90 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
3 270,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 830 l/min |
| maks. podnoszenie: | 21 m |
| wirnik: | staliwo chromowe |
| króciec: | 3 " |
wykopania studni i kupienia specjalnego osprzętu zwracają się po kilku latach. Oferujemy Państwu wysokiej jakości pompy głębinowe, które sprawdzą się do doprowadzenia dużych ilości wody do większych domów jednorodzinnych czy małych gospodarstw rolnych. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz solidność asortymentu, dlatego nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy są w stanie nam to zapewnić. Przez wiele lat istnienia na rynku zgromadziliśmy wokół siebie grono zaufanych klientów, którzy wracają po więcej, co jest dowodem naszej skrupulatności oraz posiadania wysokiej jakości oferty.