Kategorie
Cena
Napięcie [V]
Pompy
Jest 8 produktów.
Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Sortuj wg:
Cena
1 542,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik: | 230V |
| maks. wydajność: | 125 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| króciec: | 1" |
Cena
655,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| maks. wydajność: | 195 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
715,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| maks. wydajność: | 340 l/min |
| maks. podnoszenie: | 12,5 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
755,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| maks. wydajność: | 390 l/min |
| maks. podnoszenie: | 17,5 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
475,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| maks. wydajność: | 180 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
690,00 zł
| moc silnika: | 500W |
| maks. wydajność: | 255 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
745,00 zł
| moc silnika: | 900W |
| maks. wydajność: | 370 l/min |
| maks. podnoszenie: | 15 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
835,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| maks. wydajność: | 470 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18,5 m |
| króciec ssący: | 2" |
| króciec tłoczny: | 2" |
wykopania studni i kupienia specjalnego osprzętu zwracają się po kilku latach. Oferujemy Państwu wysokiej jakości pompy głębinowe, które sprawdzą się do doprowadzenia dużych ilości wody do większych domów jednorodzinnych czy małych gospodarstw rolnych. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz solidność asortymentu, dlatego nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy są w stanie nam to zapewnić. Przez wiele lat istnienia na rynku zgromadziliśmy wokół siebie grono zaufanych klientów, którzy wracają po więcej, co jest dowodem naszej skrupulatności oraz posiadania wysokiej jakości oferty.