Pompy
Jest 126 produktów.
Pokazano 1-12 z 126 pozycji
Sortuj wg:
Cena
653,00 zł
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 380 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Cena
3 600,00 zł
| moc silnika: | 11000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 200 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
1 069,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 530 l/min |
| maks. podnoszenie: | 21 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Cena
2 920,00 zł
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 122 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
419,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 1½" |
Cena
2 600,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 95 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
627,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 315 l/min |
| maks. podnoszenie: | 11 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Cena
3 280,00 zł
| moc silnika: | 9200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 165 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
636,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 315 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Cena
699,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14,5 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Cena
1 195,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14,5 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Cena
585,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 260 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
wykopania studni i kupienia specjalnego osprzętu zwracają się po kilku latach. Oferujemy Państwu wysokiej jakości pompy głębinowe, które sprawdzą się do doprowadzenia dużych ilości wody do większych domów jednorodzinnych czy małych gospodarstw rolnych. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz solidność asortymentu, dlatego nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy są w stanie nam to zapewnić. Przez wiele lat istnienia na rynku zgromadziliśmy wokół siebie grono zaufanych klientów, którzy wracają po więcej, co jest dowodem naszej skrupulatności oraz posiadania wysokiej jakości oferty.