Pompy
Jest 7 produktów.
Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
368,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 46 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1x1'' |
Cena
336,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
520,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
1 230,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1''x1'' |
Cena
888,00 zł
IWH 2-03 230V IBO z osprzętem
Pracujemy nad opisem.
Cena
204,00 zł
Pompa hydroforowa WZI 250 230 V IBO
Pracujemy nad opisem.
Cena
1 199,00 zł
| moc silnika: | 850W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 42 m |
| wirnik: | kompozyt |
| króćce: | 1" x 1" |
wykopania studni i kupienia specjalnego osprzętu zwracają się po kilku latach. Oferujemy Państwu wysokiej jakości pompy głębinowe, które sprawdzą się do doprowadzenia dużych ilości wody do większych domów jednorodzinnych czy małych gospodarstw rolnych. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz solidność asortymentu, dlatego nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy są w stanie nam to zapewnić. Przez wiele lat istnienia na rynku zgromadziliśmy wokół siebie grono zaufanych klientów, którzy wracają po więcej, co jest dowodem naszej skrupulatności oraz posiadania wysokiej jakości oferty.