Kategorie
Dostępność
Pompy
Jest 4 produktów.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Sortuj wg:
Cena
157,00 zł
| moc silnika: | 38-71W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 48 l/min |
| podnoszenie: | 4,5 m |
| średnica króćców: | 1½ " x 1" |
Cena
277,00 zł
| moc silnika: | 5-45 |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 55 l/min |
| podnoszenie: | 6 m |
| średnica króćców: | 1½" x 1" |
Cena
288,00 zł
| moc silnika: | 5-45W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 55 l/min |
| podnoszenie: | 6 m |
| średnica króćców: | 1½"x1" |
Cena
387,00 zł
| moc silnika | 125W |
| zasilanie elektryczne: | 230V |
| wydajność: | 30 l/min |
| podnoszenie: | 30 m |
| średnica króćców: | ½"x½" |
wykopania studni i kupienia specjalnego osprzętu zwracają się po kilku latach. Oferujemy Państwu wysokiej jakości pompy głębinowe, które sprawdzą się do doprowadzenia dużych ilości wody do większych domów jednorodzinnych czy małych gospodarstw rolnych. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz solidność asortymentu, dlatego nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy są w stanie nam to zapewnić. Przez wiele lat istnienia na rynku zgromadziliśmy wokół siebie grono zaufanych klientów, którzy wracają po więcej, co jest dowodem naszej skrupulatności oraz posiadania wysokiej jakości oferty.