Pompy
Jest 126 produktów.
Pokazano 1-12 z 126 pozycji
Sortuj wg:
Cena
653,00 zł
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 380 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Cena
1 069,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 530 l/min |
| maks. podnoszenie: | 21 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Cena
793,00 zł
| maks. wydajność: | 65 |
| maks. podnoszenie: | 18 |
| króciec ssący | 1½'' |
| króciec tłoczny | 1½'' |
Cena
419,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 1½" |
Cena
395,00 zł
| maks. wydajność: | 23 |
| maks. podnoszenie: | 24 |
| króciec ssący | 1'' |
| króciec tłoczny | 1'' |
Cena
345,00 zł
| maks. wydajność: | 17 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| króciec ssący | 3/4'' |
| króciec tłoczny | 3/4'' |
Cena
627,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 315 l/min |
| maks. podnoszenie: | 11 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Cena
505,00 zł
| maks. wydajność | 33 l/min |
| średnica króćów | 1¼''x 1¼'' |
| maks. wysokość podnoszenia | 20m |
Cena
636,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 315 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Cena
699,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14,5 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Cena
1 195,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14,5 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Cena
585,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 260 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
wykopania studni i kupienia specjalnego osprzętu zwracają się po kilku latach. Oferujemy Państwu wysokiej jakości pompy głębinowe, które sprawdzą się do doprowadzenia dużych ilości wody do większych domów jednorodzinnych czy małych gospodarstw rolnych. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz solidność asortymentu, dlatego nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy są w stanie nam to zapewnić. Przez wiele lat istnienia na rynku zgromadziliśmy wokół siebie grono zaufanych klientów, którzy wracają po więcej, co jest dowodem naszej skrupulatności oraz posiadania wysokiej jakości oferty.