- Pakiet
Zestaw hydroforowy, zapewniający nieprzerwane dostawy wody oraz utrzymanie stałego ciśnienia, niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania. Składa się pompy, zbiornika ciśnieniowego oraz układu sterowania i zabezpieczeń. Jest to kompletny zestaw, który nie wymaga dodatkowych elementów i który bardzo dobrze spełni swoją podstawową funkcję.
Zestaw hydroforowy JP 5-48 230V Grundfos hydrofor 150L zbudowany jest na trwałych i bezawaryjnych elementach. Pompa JP to samozasysająca, jednostopniowa pompa odśrodkowa z osiowym króćcem ssawnym i promieniowym króćcem tłocznym. Pompa posiada wbudowany układ kierujący dla uzyskania optymalnych właściwości samozasysania. Jej ekonomiczny silnik jednofazowy (1,490 kW) zapewnia dobre parametry - 80 l/min oraz wysokość podnoszenia do 48 metrów. Ponadto model ten posiada zabezpieczenie termiczne, które powoduje natychmiastowe zatrzymanie pompy w przypadku przeciążenia. Silnik jest chłodzony za pomocą wentylatora.
Zestaw ze zbiornikiem 150-litrowym będzie uruchamiał się automatycznie. Hydrofor wypełniony jest powietrzem o ciśnieniu 1,5 bara - tworząc poduszkę ciśnieniową, dzięki temu wyłącznik ciśnieniowy może prawidłowo sterować pompą. Zbiorniki przeponowe zamontowane w naszych zestawach posiadają zawór do regulacji ciśnienia powietrza.
Zestaw hydroforowy JP 5-48 230V Grundfos hydrofor 150L nadaje się do bardzo różnorodnych zadań w zakresie zaopatrzenia i tłoczenia wody w domu, ogrodzie i zastosowaniach hobbystycznych, a także w rolnictwie, ogrodnictwie i małych zakładach usługowych. Jeśli zestaw kupowany jest do domku letniskowego lub do zasilenia prysznica, warto zamontować w instalacji reduktor ciśnienia, dzięki czemu wzrośnie komfort korzystania z wody ze stałym ciśnieniem, bez wahań ciśnienia. Pompa będzie rzadziej się załączała, co przełoży się na energooszczędne użytkowanie.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
3 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 150l |
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika | 150l |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 160 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| wirnik: | stal nierdziewna |
| króćce: | 1¼''x1¼'' |
| pojemność zbiornika: | 150l |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj