Zestawy hydroforowe 150L
Jest 2 produktów.
Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Napięcie [V]: 230
Cena
2 348,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 1490W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 48 m |
| wirnik: | kompozyt |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 150l |
Cena
1 492,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika | 150l |