Pokazano 13-20 z 20 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Marka: IBO
Cena
2 650,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 92 m |
| pojemność zbiornika: | 200l |
Cena
2 767,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 110 m |
| pojemność zbiornika: | 200l |
Cena
2 175,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 63 m |
| pojemność zbiornika: | 200l |
Cena
398,00 zł
| moc silnika: | 250W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 35 l/min |
| maks. podnoszenie: | 35 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
Cena
792,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 100l |
Cena
759,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 48 m |
| wirnik: | stal nierdziewna |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 50l |
Cena
1 292,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 180 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 100l |
Cena
585,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 50l |