Pokazano 13-24 z 99 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
1 274,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 93 l/min |
| maks. podnoszenie: | 78 m |
| pojemność zbiornika: | 100l |
Cena
4 280,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 91 l/min |
| maks. podnoszenie: | 65 m |
| króciec ssący | 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 300l |
Cena
4 100,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 180 l/min |
| maks. podnoszenie: | 85 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 150l |
Cena
675,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 48 m |
| wirnik: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
Cena
1 337,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 750W |
| silnik jedofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 70 l/min |
| maks. podnoszenie: | 43 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 80l |
Cena
1 382,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 750W |
| silnik jedofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 70 l/min |
| maks. podnoszenie: | 43 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 100l |
Cena
1 560,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 102 m |
| pojemność zbiornika: | 100l |
Cena
3 540,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 92 l/min |
| maks. podnoszenie: | 65 m |
| króciec ssący | 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 150l |
Cena
2 950,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 200l |
Cena
2 575,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 850W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 42 m |
| wirnik: | kompozyt |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 200l |
Cena
490,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
1 396,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 130 l/min |
| maks. podnoszenie: | 65 m |
| pojemność zbiornika: | 100l |