- Pakiet
Grundfos to cieszący się bardzo dobrą opinią wśród Klientów producent pomp hydroforowych. Oferowane przez niego produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, przy zachowaniu wysokich standardów. Charakteryzują się one solidną konstrukcją, odpornością na uszkodzenia i osiąganymi, wysokimi parametrami hydraulicznymi.
Jednostopniowa, samozasysająca pompa odśrodkowa JP 4-47 wyposażona w silnik o mocy 0,85kW pozwala na uzyskanie maksymalnej wydajności 60 litrów na minutę oraz maksymalnej wysokości podnoszenia wynoszącej 42 metry. Wbudowany eżektor z łopatkami kierującymi umożliwia uzyskanie optymalnych własności samozasysania. Wałek pompy, wirniki, dyfuzory, korpusy tłoczny i ssący wykonano z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, a całość posiada stopień ochrony IP44, aby zapewnić ochronę przed wnikaniem do wnętrza wody, kurzu i pyłu.
Zbiornik przeponowy o pojemności 200l, stanowiący część oferowanego zestawu, ogranicza ryzyko zanieczyszczenia wody i eliminuje możliwość wystąpienia korozji. Wewnątrz naczynia znajduje się gumowa membrana, która dzieli jego przestrzeń na dwie części. Pomiędzy ściany naczynia, a przeponę, magazynującą wodę, wtłoczone zostaje powietrze pod ciśnieniem, którego poziom możesz kontrolować za pomocą manometru.
Urządzenie przeznaczone jest do przepompowywania wody słodkiej, zimnej i czystej, nie zawierającej żadnych elementów stałych, bądź szlifujących, które mogłyby doprowadzić do zatarcia się wirników, a w rezultacie do trwałego uszkodzenia pompy. Wbudowane zabezpieczenie uniemożliwia uruchomienie się urządzenie w sytuacji, gdy temperatura tłoczonej cieczy przekracza dopuszczalne 35 stopni Celsjusza. Zamontowany na górze pompy uchwyt, stosunkowo nieduże wymiary i niewielka waga sprawiają, że jest ono kompaktowe i łatwe do transportu.
Prezentowany zestaw hydroforowy z łatwością sprawdzi się podczas zaopatrywania w wodę domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, zakładów przemysłowych i usługowych, warsztatów oraz gospodarstw rolnych. Jednak nie tylko tam sprawdzi się on z powodzeniem. Z łatwością odnajdzie się również w ogrodach, sadach czy na ogródkach działkowych.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
2 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1490W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 48 m |
| wirnik: | kompozyt |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 200l |
| moc silnika: | 1800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 200l |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj