- Pakiet
Zestaw hydroforowy, zapewniający nieprzerwane dostawy wody oraz utrzymanie stałego ciśnienia, niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania. Składa się z pompy, zbiornika ciśnieniowego oraz układu sterowania i zabezpieczeń. Jest to kompletny zestaw, który nie wymaga dodatkowych elementów i który bardzo dobrze spełni swoją podstawową funkcję.
Zestaw hydroforowy JP 5-48 230V Grundfos hydrofor 200L składa się z wydajnej, samozasysającej pompy JP 5-48, która wykonana została ze stali nierdzewnej i kompozytu. Wewnątrz pompy pracuje jednofazowy silnik 230V o mocy 1400W, który tłoczy wodę na poziomie 80 l/min na wysokość maksymalną 48 m. Średnica króćca ssącego i tłocznego wynosi 1". Niewielkie rozmiary pompy pozwalają na swobodne przenoszenie jej w miejsce docelowe, dlatego jest sprawdzonym rozwiązaniem podczas używania jej na działce, czy do podlewania ogrodu.
W zestawie znajdą Państwo również zbiornik zbiornik hydroforowy o pojemności 200 l, który posiada kompletny i zmontowany osprzęt. W jego skład wchodzą takie elementy jak wyłącznik ciśnieniowy, manometr i wyjście tłoczne pięciodrożne. Zbiornik połączony jest z pompą za pomocą węża antywibracyjnego. Ogromną zaletą zestawu jest samoczynne załączanie się pompy.
Prezentowany zestaw przeznaczony jest do pracy z wodą czystą oraz zimną. Maksymalna temperatura cieczy nie powinna przekraczać 35˚C. Producent zastosował dodatkowe zabezpieczenie, dzięki któremu urządzenie nie załączy się, jeżeli woda przekraczać będzie dopuszczoną temperaturę. Pompowana woda nie powinna również zawierać elementów stałych – włóknistych oraz szlifujących. Ich obecność w cieczy może doprowadzić do szybszego zużywania się poszczególnych części, a w ostateczności do uszkodzenia pompy.
Zestaw hydroforowy JP 5-48 230V Grundfos hydrofor 200L wraz z niezbędnym zbiornikiem działa bezpośrednio po podłączeniu i jest gotowy do montażu. Polecany jest do gospodarstw domowych, działek, domków letniskowych i systemów nawadniających. Nadrzędnym zadaniem prezentowanego zestawu jest dostarczenie i utrzymanie odpowiedniego ciśnienia wody w instalacji wodociągowej danego budynku.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
2 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 200l |
| moc silnika: | 850W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 42 m |
| wirnik: | kompozyt |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 200l |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj