| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 92 l/min |
| maks. podnoszenie: | 65 m |
| króciec ssący | 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 200l |
Firma WIMEST jest krajowym liderem w produkcji zbiorników hydroforowych i innych urządzeń wodociągowych. Jej popularność wynika z wysokiej jakości oferowanych produktów oraz dostosowywania się do indywidualnych potrzeb klientów. Proponowany automat wodociągowy zbudowany jest z dwustopniowej pompy SKM oraz zbiornika o pojemności 150 litrów, wykonanego z grubej stali i dodatkowo ocynkowanego, co skutkuje wysoką wytrzymałością na korozję i uszkodzenia mechaniczne.
Automat wodociągowy ocynkowany AW-150L SKM 230V WIMEST:
Automat wodociągowy ocynkowany AW-150L SKM 230V WIMEST sprawdzi się podczas nawadniania terenów zielonych, ogrodów oraz plantacji warzywnych, jako narzędzie do zraszania trawników, pobierania wody z różnych źródeł takich jak studnie, strumienie czy zbiorniki deszczowe. Model ten stanowi rozwiązanie zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw przemysłowych czy rzemieślniczych, w gospodarstwach rolnych oraz ogrodniczych.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
4 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 92 l/min |
| maks. podnoszenie: | 65 m |
| króciec ssący | 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 200l |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 91 l/min |
| maks. podnoszenie: | 65 m |
| króciec ssący | 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 300l |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 92 l/min |
| maks. podnoszenie: | 65 m |
| króciec ssący | 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 100l |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 91 l/min |
| maks. podnoszenie: | 65 m |
| króciec ssący | 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 300l |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj