| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 91 l/min |
| maks. podnoszenie: | 65 m |
| króciec ssący | 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 300l |
Automat wodociągowy SKM firmy Wimest to zaawansowane rozwiązanie, łączące solidny zbiornik o pojemności 100 litrów z dwustopniową pompą samozasysającą. Urządzenie przystosowane jest do tłoczenia i magazynowania wody, zachowując przy tym określoną przez producenta temperaturę maksymalną. Jedną z istotnych cech tego automatu jest również możliwość tłoczenia innych substancji, o ile są one zgodne z zaleceniami producenta.
Automat wodociągowy ocynkowany AW-100L SKM 230V WIMEST:
Automat wodociągowy ocynkowany AW-100L SKM 230V WIMEST jest funkcjonalnym urządzeniem, które sprawdzi się w różnorodnych zastosowaniach domowych, przemysłowych i rekreacyjnych. Dzięki swoim możliwościom, może być używany do tłoczenia wody do domu jednorodzinnego, do nawadniania ogrodu, szklarni, trawników i innych obszarów przydomowych.
Znajdzie również zastosowanie w zakładach produkcyjnych, warsztatach, obiektach sportowych, ośrodkach wypoczynkowych czy na polach namiotowych.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
4 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 91 l/min |
| maks. podnoszenie: | 65 m |
| króciec ssący | 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 300l |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 91 l/min |
| maks. podnoszenie: | 65 m |
| króciec ssący | 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 300l |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 92 l/min |
| maks. podnoszenie: | 65 m |
| króciec ssący | 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 200l |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 92 l/min |
| maks. podnoszenie: | 65 m |
| króciec ssący | 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 150l |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj