Lista produktów marki Wimest

Wimest – producent pomp, hydroforów i odżelaziaczy

Firma Wimest została założona w 1991 roku. Po kilkunastu latach nieustającego rozwoju osiągnęła pozycję znaczącego producenta urządzeń wodociągowych i zbiorników hydroforowych. Początkowo bardziej znana z produkcji zbiorników hydroforowych ocynkowanych o pojemności od 100 do 2000 litrów, a także zbiorników przeponowych od 24 do 500 litrów, już w 1998 roku zajęła się dystrybucją pomp głębinowych, hydroforowych i zatapialnych, wyłączników ciśnieniowych oraz worków gumowych przeznaczonych do zbiorników przeponowych. Dziś produkuje urządzenia pod marką własną.

Pompy wodociągowe Wimest

Największym zainteresowaniem w naszej ofercie produktów Wimest cieszą się pompy wodociągowe, które po połączeniu ze zbiornikami tworzą funkcjonalne zestawy hydroforowe. Firma ta ma w swojej ofercie pompy głębinowe, wirowe, zatapialne oraz samozasysające, czyli tak zwane hydroforowe. Urządzenia te wyróżniają się zróżnicowanymi parametrami. Różnią się mocą silnika, wydajnością i wysokością wynoszenia, czy ciśnieniem roboczym. Dzięki różnorodności każdy bez problemu znajdzie wśród tych urządzeń to, które spełni indywidualne oczekiwania przyszłego użytkownika.

Produkty marki Wimest w naszej ofercie

U nas dostaniesz przede wszystkim automaty wodociągowe przeponowe różniące się parametrami. Mamy automaty o pojemności od 24 l do 200 l. Ponadto proponujemy klientom pompy Wimest hydroforowe, wyróżniające się doskonałymi parametrami. Zbiorniki przeponowe pionowe i poziome, w tym zbiorniki ocynkowane, to także produkty marki Wimest dostępne w naszym sklepie. Podobnie zresztą jak funkcjonalne odżelaziacze.

Zachęcamy nie tylko do zapoznania się z asortymentem wspomnianego producenta, ale też do kontaktu z naszymi doradcami, którzy chętnie pomogą wybrać odpowiednie urządzenie. A mając na uwadze tak duży wybór tych produktów, dopasowanie jednego z nich do indywidualnych potrzeb użytkownika to żaden problem.

Zalety produktów Wimest

Produkty firmy Wimest wyróżniają się wieloma niepodważalnymi zaletami, które można łatwo zauważyć już na początkowym etapie ich użytkowania. Najważniejszą jest niewątpliwie wysoka jakość wykonania i użytych materiałów. To właśnie przekłada się na długą żywotność oferowanych urządzeń.

Do korzyści wynikających z użytkowania produktów Wimest należy też oszczędność. Chodzi o to, że zbiorniki hydroforowe mają wpływ na ograniczenie funkcjonowania pompy, a to z kolei ogranicza zużycie prądu. Samo użytkowanie zestawu hydroforowego to także duże oszczędności, wynikające z możliwości korzystania z wody pochodzącej z niezależnego od sieci wodociągowej źródła.

Ponadto należy podkreślić, że zarówno pompy Wimest, jak i pozostałe urządzenia tej znanej marki, charakteryzują się wysoką wydajnością, są bardzo łatwe w obsłudze, a do tego łatwo dostępne. Równie dostępne są części zamienne do urządzeń wspomnianej firmy. W związku z tym produkty te mogą być użytkowane w szerokim zakresie.

Urządzenia Wimest wykorzystuje się do zasilania instalacji wodociągowych domów jednorodzinnych i gospodarstw rolnych. Można je także zastosować do celów dostarczania wody do zakładów przemysłowych. Sprawdzają się również w zakresie nawadniania ogrodów, zraszania trawników itp. Zdecydowanie usprawniają pracę przedsiębiorstw, a to dlatego, że wybrane urządzenia umożliwiają transportowanie substancji innych niż woda. Są niezastąpione w czerpaniu wody ze studni, źródeł, czy strumieni. Nic więc dziwnego, że cieszą się tak dużym zainteresowaniem również w naszej ofercie. Koniecznie zapoznaj się z produktami tego producenta.