| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
Automat wodociągowy to świetne uzupełnienie segmentu zestawów hydroforowych. Funkcjonalne połączenie wydajnej pompy hydroforowej z dużym zbiornikiem przeponowym, zapewnia stabilną pracę układu i umożliwia czerpanie wody niezależnie od sieci wodociągowej.
Automat wodociągowy przeponowy 200L RS 5 400V WIMEST składa się z:
Automat wodociągowy przeponowy 200L RS 5 400V WIMEST znajdzie zastosowanie w domkach jednorodzinnych, letniskowych i rekreacyjnych, ogródkach działkowych, gospodarstwach rolnych i ogrodniczych, w przemyśle oraz zakładach rzemieślniczych. Może być stosowany jako drugie urządzenia dostarczające wodę niezależnie od sieci wodociągowej. Odpowiedni do potrzeb dobór automatu wodociągowego zapewni niezawodną pracę przez wiele lat oraz satysfakcję z jego użytkowania.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 180 l/min |
| maks. podnoszenie: | 85 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 150l |
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 65 l/min |
| maks. podnoszenie: | 40 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 50l |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 150l |
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 65 l/min |
| maks. podnoszenie: | 40 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj