| moc silnika: | 600W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
Automaty wodociągowe firmy WIMEST to wydajne urządzenia, które automatyzują pracę instalacji wodnej. Jego zalety to przede wszystkim solidna konstrukcja, intuicyjna obsługa oraz sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Automat wodociągowy przeponowy 150L RS 5 400V WIMEST zawiera:
Automat wodociągowy przeponowy 150L RS 5 400V WIMEST umożliwia tłoczenie wody czystej, niezawierającej ciał stałych. Montaż urządzenia pozwala czerpać i dystrybuować wodę niezależnie od sieci wodociągowej.
Sprawdzi się w domkach jednorodzinnych, letniskowych i rekreacyjnych, ogródkach działkowych, gospodarstwach rolnych i ogrodniczych, w przemyśle i zakładach rzemieślniczych.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 600W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 750W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 200l |
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 24l |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 200l |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 180 l/min |
| maks. podnoszenie: | 85 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 200l |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj