Pokazano 169-179 z 179 pozycji
Sortuj wg:
Cena
2 412,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 3 " |
Cena
1 461,00 zł
| moc silnika: | 1400W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1188 l/min |
| maks. podnoszenie: | 11 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 4 " |
Cena
1 680,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1356 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 4 " |
Cena
1 725,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 366 l/min |
| maks. podnoszenie: | 24 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 1½ " |
Cena
4 750,00 zł
| moc silnika: | 3700W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18 m |
| wirnik: | stal wysoko chromowana |
| króciec: | 4 " |
Cena
3 450,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1000 l/min |
| maks. podnoszenie: | 17,5 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 4" |
Cena
3 240,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1000 l/min |
| maks. podnoszenie: | 17,5 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 4" |
Cena
2 199,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 21,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1½" |
Cena
8 376,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 666 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22 m |
Cena
8 474,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 666 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22 m |
Cena
20 639,00 zł
| moc silnika: | 15000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1900 l/min |
| maks. podnoszenie: | 44 m |