Pokazano 13-24 z 52 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Marka: Hydro Vacuum
Cena
9 900,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 1000 L |
| ciśnienie maksymalne: | 8 bar |
| gwint podłączeniowy: | 2" |
| gwarancja: | 4 lata |
Cena
10 620,00 zł
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 107 m |
| wirniki: | 3 wirniki mosiężne |
| króćce: | 2½" x 2½" |
Cena
1 499,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 200 L |
| ciśnienie maksymalne: | 6 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1 1/4" |
| gwarancja: | 2 lata |
Cena
6 070,00 zł
| maks. wydajność: | 333 l/min |
| maks. podnoszenie: | 82 m |
| wirniki: | 2 wirniki mosiężne |
| króćce: | 2" x 2" |
Cena
1 370,00 zł
| pojemność zbiornika | 300L |
| ciśnienie maks. | 6 bar |
| gwint podłączeniowy | 2" |
Cena
6 990,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 142 m |
| króciec: | 1¼"x1¼" |
Cena
13 199,00 zł
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 69 m |
| wirniki: | 2 wirniki mosiężne |
| króćce: | 2½" x 2½" |
Cena
1 490,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 300 L |
| ciśnienie maksymalne: | 6 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1 1/4" |
| gwarancja: | 4 lata |
Cena
1 188,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 150 L |
| ciśnienie maksymalne: | 6 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1" |
| gwarancja: | 2 lata |
Cena
17 980,00 zł
| moc silnika: | 11000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 107 m |
| wirniki: | 3 wirniki mosiężne |
| króćce: | 2½" x 2½" |
Cena
1 800,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 300 L |
| ciśnienie maksymalne: | 9 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1 1/4" |
| gwarancja: | 4 lata |
Cena
847,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 100 L |
| ciśnienie maksymalne: | 6 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1" |
| gwarancja: | 2 lata |