Asortyment
Jest 43 produktów.
Pokazano 1-12 z 43 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Marka: Wimest
Cena
1 500,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 300 L |
| ciśnienie maksymalne: | 6 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1 1/4" |
| gwarancja: | 2 lata |
Cena
1 349,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 200 L |
| ciśnienie maksymalne: | 6 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1 1/4" |
| gwarancja: | 2 lata |
Cena
3 360,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 92 l/min |
| maks. podnoszenie: | 65 m |
| króciec ssący | 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 100l |
Cena
2 200,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 100l |
Cena
2 930,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 495 L |
| ciśnienie maksymalne: | 6 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1½" |
| gwarancja: | 2 lata |
Cena
1 124,99 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 150 L |
| ciśnienie maksymalne: | 6 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1 1/4" |
| gwarancja: | 2 lata |
Cena
900,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 100 L |
| ciśnienie maksymalne: | 6 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1" |
| gwarancja: | 2 lata |
Cena
15 620,00 zł
| pojemność zbiornika: | 1500 L |
| ciśnienie maksymalne: | 10 bar |
| gwint podłączeniowy: | 3" |
| gwarancja: | 2 lata |
Cena
4 270,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 91 l/min |
| maks. podnoszenie: | 65 m |
| króciec ssący | 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 300l |
Cena
2 900,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| króciec ssący | 1" |
| pojemność zbiornika: | 150l |
Cena
4 740,00 zł
| atest PZH |
|
| złoże Otoman | |
| wydajność: | 3,5 m³/h |
| średnica rur przyłączeniowych: | 1 ¼" |
| gwarancja: | 2 lata |
Cena
1 275,01 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 300 L |
| ciśnienie maksymalne: | 6 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1 1/4" |
| gwarancja: | 2 lata |