Asortyment
Jest 52 produktów.
Pokazano 1-12 z 52 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Marka: Hydro Vacuum
Cena
1 762,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 200 L |
| ciśnienie maksymalne: | 9 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1 1/4" |
| gwarancja: | 4 lata |
Cena
8 399,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 333 l/min |
| maks. podnoszenie: | 82 m |
| wirniki: | 2 wirniki mosiężne |
| króćce: | 2" x 2" |
Cena
2 839,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 500 L |
| ciśnienie maksymalne: | 9 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1 1/4" |
| gwarancja: | 4 lata |
Cena
1 450,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 200 L |
| ciśnienie maksymalne: | 6 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1 1/4" |
| gwarancja: | 4 lata |
Cena
1 100,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 150 L |
| ciśnienie maksymalne: | 6 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1 1/4" |
| gwarancja: | 4 lata |
Cena
9 799,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 333 l/min |
| maks. podnoszenie: | 117 m |
| wirniki: | 3 wirniki mosiężne |
| króćce: | 2" x 2" |
Cena
857,00 zł
| pojemność zbiornika | 100L |
| ciśnienie maks. | 6 bar |
| gwint podłączeniowy | DN25 1" |
Cena
1 570,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 300 L |
| ciśnienie maksymalne: | 9 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1 1/4" |
| gwarancja: | 4 lata |
Cena
1 000,00 zł
| atest PZH (do wody pitnej) | |
| pojemność zbiornika: | 100 L |
| ciśnienie maksymalne: | 9 bar |
| gwint podłączeniowy: | 1 1/4" |
| gwarancja: | 4 lata |
Cena
1 699,00 zł
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 64 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Cena
8 640,00 zł
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 69 m |
| wirniki: | 2 wirniki mosiężne |
| króćce: | 2½" x 2½" |
Cena
219,00 zł
| napięcie zasilania: | 230/400V |
| stopień ochrony: | IP 43 |
| maks. prąd: | 16A/10A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 8 Bar |
| maks. temperatura cieczy: | 40ºC |
| króciec przyłączeniowy: | 1/2" |