| napięcie zasilania: | 230V |
| stopień ochrony: | IP 55 |
| maks. prąd: | 20 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 Bar |
| maks. temperatura cieczy: | 90ºC |
| króciec przyłączeniowy: | 1/4" |
Hydro Vacuum to znana firma działająca na polskim rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także stosowaniu wyłącznie najlepszych materiałów i zaawansowanych technologicznie rozwiązań, zdobyła zaufanie klientów.
Wyłącznik ciśnieniowy LCA 2 Hydro-Vacuum został stworzony, aby dbać o bezpieczeństwo pomp wodnych, które pracują w układach hydroforowych oraz sprężonego powietrza. Przy jego pomocy możliwe jest automatyczne włączanie oraz wyłączanie pompy.
Producent oferuje możliwość wyboru jednej z trzech wersji – podział uwzględnia zakres ciśnienia (0,4 MPa, 0,8 MPa, 1.1 MPa) , można więc dopasować parametry do praktycznie każdej pompy - zarówno w domach jednorodzinnych, jak i urządzeniach stosowanych na szeroką skalę – np. w gospodarstwach produkcyjnych, czy rolnych. Moduł będący regulatorem ciśnienia hydroforu może pracować w zakresie od 2 do 8 barów. Jeżeli hydrofor nie działa prawidłowo – np. nie wyłącza się we właściwy sposób – może to oznaczać zużycie lub uszkodzenie modułu odpowiedzialnego za jego wyłącznik ciśnieniowy. Wówczas warto zainwestować w sprzęt wysokiej jakości, który spełni swoje zadanie i będzie skutecznie pracował przez szereg kolejnych lat.
Wysoka wytrzymałość wyłącznika tkwi w jego budowie. Do produkcji sprzętu zastosowano między innymi wysokiej jakości surowce - obudowa włącznika została wykonana z poliwęglanu, styki stworzono z miedzi, a nakładki ze tlenku srebra-kadmu.
Wyłącznik ciśnieniowy LCA 2 Hydro Vacuum to niezwykle uniwersalny sprzęt, który może być stosowany jako wyłącznik ciśnieniowy do układów hydroforowych o napięciu 230V oraz maksymalnej mocy zasilającego go silnika do 2,2 kW. Dzięki solidnemu wykonaniu i gwarancji producenta może być także zamontowany jako wyłącznik ciśnieniowy do hydroforu o napięciu 380 V, gdzie maksymalna moc silnika wynosi do 4 kW.
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| napięcie zasilania: | 230V |
| stopień ochrony: | IP 55 |
| maks. prąd: | 20 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 Bar |
| maks. temperatura cieczy: | 90ºC |
| króciec przyłączeniowy: | 1/4" |
| napięcie zasilania: | 230V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| prąd znamionowy: | 8A |
| zakres regulacji ciśnienia załączania: | 1,2 - 2,6 Bar |
| zakres regulacji ciśnienia wyłączania: | 2,1 - 5 Bar |
| średnica króćca: | ¼" GW |
| napięcie zasilania: | ~220/240V |
| stopień ochrony: | IP 65 |
| maks. prąd: | 10 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 Bar |
| maks. temperatura cieczy: | 40ºC |
| króciec przyłączeniowy: | 1" |
| napięcie zasilania: | 230V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 10 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 Bar |
| maks. temperatura cieczy: | 55ºC |
| króciec przyłączeniowy: | 1" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj