Pracujemy nad opisem...
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
Pracujemy nad opisem.
| napięcie zasilania: | ~220/240V |
| stopień ochrony: | IP 65 |
| maks. prąd: | 10 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 Bar |
| maks. temperatura cieczy: | 40ºC |
| króciec przyłączeniowy: | 1" |
| napięcie zasilania: | 230/400V |
| stopień ochrony: | IP 43 |
| maks. prąd: | 16A/10A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 8 Bar |
| maks. temperatura cieczy: | 40ºC |
| króciec przyłączeniowy: | 1/2" |
| napięcie zasilania: | 230V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 10 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 Bar |
| maks. temperatura cieczy: | 55ºC |
| króciec przyłączeniowy: | 1" |
| napięcie zasilania: | 230V |
| stopień ochrony: | IP 55 |
| maks. prąd: | 20 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 Bar |
| maks. temperatura cieczy: | 90ºC |
| króciec przyłączeniowy: | 1/4" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj