Pracujemy nad opisem...
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 71 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 95 l/min |
| maks. podnoszenie: | 105 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 70 l/min |
| maks. podnoszenie: | 71 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 125 l/min |
| maks. podnoszenie: | 93 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 120 l/min |
| maks. podnoszenie: | 78 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj