| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 70 l/min |
| maks. podnoszenie: | 74 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Pompa głębinowa 3,5 SCM 3/18 230V IBO z 18m kablem charakteryzuje się solidną i wytrzymałą konstrukcją, wydajnym silnikiem o długiej żywotności oraz wieloma możliwościami instalacyjnymi. Urządzenie wyprodukowane zostało przez lidera branży na rodzimym rynku, czyli firmę Dambat, która od wielu lat z powodzeniem sprzedaje swoje produkty do efektywnej dystrybucji wody i innych cieczy. Wśród oferty firmy znajdują się zarówno podstawowe urządzenia, jak i profesjonalne sprzęty i akcesoria, przeznaczone dla bardzo wymagających odbiorców.
Prezentowany model jest wielostopniową pompą odśrodkową, o średnicy 90 mm. Sprawdzi się w większości otworów studziennych, studni wierconych i kręgowych, ale może być również użyta do pompowania wody ze zbiornika wolnostojącego. Warunkiem wieloletniej, bezawaryjnej pracy jest kontakt wyłącznie z wodą czystą, pozbawioną elementów stałych długowłóknistych i ścierających, o temperaturze nie przekraczającej 35ºC.
Pompa SCM 3/18 wyposażona została w jednofazowy silnik olejowy o mocy 1500W, wbudowany kondensator, zabezpieczenie termiczne oraz kabel o długości 18 m. Obudowa urządzenia powstała z wysokiej jakości stali nierdzewnej, wirniki, dyfuzory i pokrywy dyfuzorów z norylu, natomiast korpus tłoczny i ssący z żeliwa, dzięki czemu jest odporna na korozję i uszkodzenia mechaniczne.
Wydajność pompy to maksymalnie 120 l/min, a wysokość podnoszenia tłoczonej cieczy wynosi do 78 m.
Pompa głębinowa 3,5 SCM 3/18 230V IBO z 18m kablem to przykład pompy o bardzo dużej wydajności. Znajdzie zastosowanie zarówno do zasilania w wodę domów jedno i wielorodzinnych, podlewania ogrodu, działki, czy nawadniania stawu, jak i w przemyśle, zakładach rzemieślniczych oraz gospodarstwach rolnych. Warto podkreślić, że model ten jest bardzo popularny w przypadku projektowania zestawów hydroforowych. W oparciu o prezentowane urządzenie, można stworzyć kompletny, efektywny i wydajny zestaw ze zbiornikiem ciśnieniowym.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 70 l/min |
| maks. podnoszenie: | 74 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 125 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 92 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 103 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 750W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj