| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 185 l/min |
| maks. podnoszenie: | 128 m |
| maks. średnica pompy: | 99 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Pompa głębinowa marki IBO to rozwiązanie idealne dla osób poszukujących solidnego sprzętu do tłoczenia cieczy z własnych ujęć, niezależnie od sieci wodociągowej. Atutem urządzenia jest mocna konstrukcja, a także podwyższona odporność na obecność piachu, którą osiągnięto dzięki zastosowaniu tzw. pływających wirników. Model o średnicy 98 mm znajdzie zastosowanie w większości standardowych otworów studziennych.
Pompa głębinowa 4 IPRO 12/040 400V IBO Professional:
Pompa głębinowa 4 IPRO 12/040 400V IBO Professional jest uniwersalnym rozwiązaniem, dostosowanym do różnorodnych potrzeb w zakresie dostarczania wody, co czyni ją idealnym wyborem dla różnych typów instalacji. Sprawdzi się w domach mieszkalnych oraz budynkach gospodarczych, takich jak warsztaty czy inne obiekty znajdujące się na posesji. Skuteczna w instalacjach przemysłowych, w obiektach takich jak restauracje, kawiarnie czy inne miejsca usługowe, a także do zastosowań w systemach nawadniania zielonych przestrzeni, jak ogrody, szklarnie czy boiska sportowe.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 185 l/min |
| maks. podnoszenie: | 128 m |
| maks. średnica pompy: | 99 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 94 l/min |
| maks. podnoszenie: | 135 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 94 l/min |
| maks. podnoszenie: | 103 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 435 l/min |
| maks. podnoszenie: | 75 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 140 m |
| maks. średnica pompy: | 97 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj