| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Pompy Omnigena od wielu lat cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników. Firma ma duże doświadczenie w produkcji tego typu sprzętu, także gwarantuje sprawność i efektywność zastosowanych rozwiązań. Pompy Omnigena to także sprzęt o świetnym stosunku cena-jakość, co jest bardzo istotne dla wielu klientów. Ten konkretny model został wyposażony w tak zwane wirniki wirujące, dzięki czemu może tłoczyć wodę z większą zawartością piasku, niż standardowe pompy. Oczywiście także pozostałe elementy konstrukcyjne wyróżniają się sprawnością i trwałością:
silnik o mocy 1,2 kW zapewnia dużą maksymalną wydajność, sięgającą 110 litrów na minutę.
20-metrowy kabel zasilający pozwala instalować pompę nawet w miejscach z utrudnionym dostęp do zasilania elektrycznego,
puszka rozruchowa w zestawie, pozwala na szybiki montaż i uruchomienie.
Taka charakterystyka pozwala na szerokie użytkowanie pompy. Podstawowe jej wykorzystanie to oczywiście domowe instalacje wodociągowe. Jednak będzie także świetnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o systemy nawadniania obiektów sportowych, terenów zielonych, upraw i ogrodów.
Stal nierdzewna to materiał nie zwykle wytrzymały, odporny na korozję i wiele innych czynników. Dlatego tez właśnie z niego powstała większość elementów pompy. Oprócz niej, użyto do produkcji także mosiądzu i norylu. Oba to mocne materiały, dzięki czemu cała pompa cechuje się bezawaryjnością. Jeśli więc ktoś szuka urządzenia o dużej wydajności, szerokim zastosowaniu i takiego, które posłuży przez długi czas, to ten model będzie świetnym wyborem. W naszym sklepie mamy też różne akcesoria, która świetnie sprawdzą się przy instalacji i użytkowaniu domowych instalacji wodnych. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. Mamy także w ofercie o pompy o większej, jak i mniejszej wydajności, dzięki czemu łatwo można dobrać, taką, która idealnie wpasowywać się będzie w Państwa wymagania.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 240 l/min |
| maks. podnoszenie: | 115 m |
| maks. średnica pompy: | 99 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 107 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
| moc silnika: | 1,1W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 71 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 135 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj