| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 94 l/min |
| maks. podnoszenie: | 135 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
Oferowana antypiaskowa pompa głębinowa 4SD 6-10 400V firmy IBO stanowi wielostopniową propozycję osiągającą wydajność do 162 l/min. Jest to urządzenie trójfazowe, wyposażone w wirnik pływający i wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na ścieranie i zużywanie, co zapewniło temu modelowi wysoką odporność na piasek. Odporność na temperaturę do 35⁰C, klasa izolacji B/F oraz wysoka klasa szczelności na poziomie IP68, która zapewni urządzeniu nieprzepuszczalność żadnych pyłów i bezproblemowe przechowywanie go pod wodą, przekłada się na jego wysoką trwałość, a co za tym idzie niezawodność. Prezentowane pompy głębinowe wyposażone są w trójfazowy silnik o mocy 1,5kW, o napięciu zasilania 400V oraz częstotliwości pracy 50Hz. Model ten posiada średnicę 98 mm i przeznaczony jest do studni o średnicy wynoszącej ponad 4 cale, dzięki czemu odznacza się on dużą uniwersalność zastosowania.
Doskonale sprawdzi się zarówno do podlewania ogrodu czy nawadniania zbiorników wodnych na działkach letniskowych, a także jako integralna część instalacji wodociągowej. Ponadto bez trudu odnajdzie się w roli sprzętu wykorzystywanego do zaopatrywania domów jednorodzinnych, jak również gospodarstw rolnych w wodę z ujęć głębinowych.
W skład zestawu wchodzi 1,5m przewód elektryczny, którego długość można przedłużyć w zależności od potrzeb. Usługa przedłużenia kabla posiada gwarancję i jest wykonywana za dopłatą bezpośrednio przez producenta firmę IBO w sposób profesjonalny.
Ponadto jeśli chcesz wydłużyć czas eksploatacji swojego sprzętu i ochronić go dodatkowo przed niechcianymi uszkodzeniami, powinieneś zaopatrzyć się w dodatkowe akcesoria, które korzystnie wpłyną na jego użytkowanie. Zarówno urządzenie SMART 3 służące do zabezpieczenia i kontroli pracy silnika pompy i zawór zwrotny zabezpieczający przed cofaniem się wody do ujęcia, jak również stalowa linka z kompletem zacisków oraz głowica zabezpieczająca przed niechcianymi zabrudzeniami sprawią, że praca Twojej pompy będzie niezakłócona przez długi czas.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 94 l/min |
| maks. podnoszenie: | 135 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 153 l/min |
| maks. podnoszenie: | 435 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 162 l/min |
| maks. podnoszenie: | 103 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 90 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 162 l/min |
| maks. podnoszenie: | 74 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj