Pokazano 133-144 z 197 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Dostępność: W magazynie
Cena
1 830,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 48 l/min |
| maks. podnoszenie: | 151 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
795,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 162 l/min |
| maks. podnoszenie: | 74 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
1 730,00 zł
| moc silnika: | 920W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 79 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
632,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 94 l/min |
| maks. podnoszenie: | 135 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
Cena
2 016,00 zł
| moc silnika: | 1,5W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 109 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
1 700,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 435 l/min |
| maks. podnoszenie: | 75 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
1 725,00 zł
| moc silnika: | 1,1kW |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 65l/min |
| maks. podnoszenie: | 1218 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 11/4" |
Cena
920,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 162 l/min |
| maks. podnoszenie: | 74 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
790,00 zł
| moc silnika: | 1,1kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 52 l/min |
| maks. podnoszenie: | 144 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
1 179,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 162 l/min |
| maks. podnoszenie: | 103 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
735,00 zł
| moc silnika: | 0,75kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 52 l/min |
| maks. podnoszenie: | 100 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
2 160,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 111 l/min |
| maks. podnoszenie: | 109 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |