Pompy głębinowe
Jest 14 produktów.
Pompy głębinowe - niezawodne rozwiązania do wydobywania wody z dużych głębokości
Odkryj szeroką gamę pomp głębinowych idealnych do studni wierconych i kopanych. Nasze urządzenia doskonale sprawdzają się w domach jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych oraz zakładach przemysłowych, zapewniając efektywne pompowanie wody, podwyższanie ciśnienia i wspomaganie systemów nawadniających. W ofercie znajdziesz pompy renomowanych producentów o różnych średnicach (2"-4") oraz niezbędne akcesoria w atrakcyjnych cenach.
Pokazano 1-12 z 14 pozycji
Sortuj wg:
Cena
2 920,00 zł
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 122 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
3 430,00 zł
| moc silnika: | 9200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 740 l/min |
| maks. podnoszenie: | 121 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
510,00 zł
| moc silnika: | 0,37kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 45 l/min |
| maks. podnoszenie: | 66 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
9 080,00 zł
| moc silnika: | 12800W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 366 l/min |
| maks. podnoszenie: | 246 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
Cena
502,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 70 l/min |
| maks. podnoszenie: | 74 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
7 338,00 zł
| moc silnika: | 9200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 366 l/min |
| maks. podnoszenie: | 189 m |
| maks. średnica pompy: | 150 mm |
Cena
579,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 70 l/min |
| maks. podnoszenie: | 95 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
649,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 120 l/min |
| maks. podnoszenie: | 78 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
775,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 120 l/min |
| maks. podnoszenie: | 108 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
975,00 zł
| moc silnika: | 1,1W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
1 715,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 128 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
678,00 zł
| moc silnika: | 1,1W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 52 l/min |
| maks. podnoszenie: | 144 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
ogrodowe nie są w stanie zassać wody. Pompy głębinowe są budowane w taki sposób, który pozwala im na pracę w wodzie. Zadaniami pompy są: obniżanie poziomu wód gruntowych (tzw. odwodnienia), tłoczenie i podwyższanie ciśnienia wody, a także wspomaganie systemów wodociągowych i instalacji nawadniających, zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w różnego typu zakładach przemysłowych i gospodarstwach rolnych.