Wydajność do 100 l/min
Jest 4 produktów.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Dostępność: Niedostępne
Cena
2 870,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 51 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Cena
840,00 zł
| moc silnika: | 1450W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
558,00 zł
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
449,00 zł
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 55 m |
| wirniki: | noryl |
| króćce: | 1" x 1" |